Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 49.96 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2014

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën në rrugën Enver Maloku në Mati 1,afër rreth rrotullimit të rrugës C.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga lindja.
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë me dalje  në ballkon,dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën, një dhomë gjumi,një tualete.

Ndodhet ne katin e 3 dhe ka 49.96 m²,e gatëshme

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
——————————
Tel:+383/049507502

+383/046507502

Email:info@zekagroup.info
Web:ww.zekagroup.info
Ose në zyret tona në Prishtinë
Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 3 K 3

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info