Banesa ne Prishtine

1,000€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.6 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Shitet banesa 2+1 në lagjen Kalabri në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin 4-të me sipërfaqe totale 88.6 m²,dhe me orjentim nga jugu.

Banesa pritet të përfundoje në Qershor të 2024.

Objekti ku ndodhet banesa ka punime dhe instalime cilësore,dritaret dhe fasadë ventiluse etj.

Orgonizohet në:

Ambijent ndenje me kënd të gatimit me dalje në ballkon,me dy dhoma gjumi,dy banjo dhe depo.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]