Banesa ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 125.45 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Banesa ndodhet në rrugën C mu në cep të rrugës,me sipërfaqe totale 125.45 m².

Banesa ndodhet në katin e 4-të të objektit dhe me pamje nga përëndimi.

Banesa orgonizohet:

Qëndrimi ditore me kuzhine dhe dalje në balkonë,tri dhoma gjumi,dy banjo dhe depoja.

Banesa është e gatëshme në Qershor të 2023.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

Për më shumë informacjone,ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]