Banesa ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 82 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa 2+1 ne lagjen me te mire ne Tophane ne Prishtine,me siperfaqe pre 82 m²,kati 7 pamje fantastike objekti 1.

Orgonizimi :Qendrimi ditor&Kuzhina, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkoni.

Banesa eshte e gateshme per banim dhe e gateshme per aktin notarijal.

Qmimi  dhe kushtet e marreveshjes behen me pronarin e baneses.

Per me shume informacjone na kontaktoni ne telefon,ose na vizitoni ne zyret tona te punes.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502

+383/046507502

WEB:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D6 H45 Kati I Nr 8

Prishtine

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]