Banesa ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 94.6 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Banesa ndodhet ne rrugen Muharrem Fejza, dhe afer rruges C ne Prishtine.

Banesa eshte e pozicjonuar ne katin 4 te objektit,me siperfaqe totale prej 94.6 m².

Banesa orgonizohet:

Qendrimi ditor se bashku me kuzhine dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi,2 banjo dhe depo.

Banesa pritet te perfundoj ne fund te ketije viti te 2022.

Qmimi dhe kushtet e marreveshjes behen me pronarin e baneses.

Per me shume informacjone na kontaktoni ne telefon, ose na vizitoni ne zyret tona.

INFORMATAT:

TEL:+383/049507502

+383/046507502

WEB:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D6 H45 K1 Nr 8

Prishtine

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]