Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 110 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën 3+1,në lagjen Prishtina e Re  në Prishtinë.

Objekti është në fazën e ndertimit, dhe pritet  të përfundoje në gjysmën e dytë të 2023.

Banesa ka një sipërfaqe pre 110 m²,kati i 6 dhe me orjentim shumë të mirë.

Banesa ndahet në këto njësi:

Qëndrimi ditor&Kuzhina,tri dhoma gjumi,dy banjo dhe ballkoni.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:

TEL:+38349507502

+38346507502

Për më shume rreth nesh:

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret  tona:

Ulpiana D6 H45 Kati 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]