Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 112.9 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Banesa ndodhet në lagjen Arbëri në Prishtinë,me sipërfaqe totale 112.9 m².
Banesa ndodhet në katin e 6-të,të objektit dhe me pamje nga Jug-Përëndim.
Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditore me kuzhine dhe dalje në balkonë,tri dhoma gjumi,dy banjo dhe depoja.
Banesa është e gatëshme në Qershor të 2023.
Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.
Për më shumë informacjone,ju lutem na kontaktoni:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 K 1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]