Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 94.82 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Banesa ndodhet në rrugën C mu në cep të rrugës,me sipërfaqe totale 94,82 m².

Banesa ndodhet në katin e 4-të të objektit dhe me pamje nga përëndimi.

Banesa orgonizohet:

Qëndrimi ditore me kuzhine dhe dalje në balkonë,dy dhoma gjumi,dy banjo dhe depoja.

Banesa është e gatëshme në Qershor  të 2023.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

Për më shumë informacjone,ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]