Banesa ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 62.29 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Banesa ndodhet në rrugën Nekibe Kelmendi  në lagjen Prishtina e Re,gjegjesishte përball Pallatit të Drejtësisë në Prishtinë me sipërfaqe totale 62,29 M²

Banesa shitet pa hipotekë shtesë ,por nëpërmjetë Raiffeisen Leasing.

Banesa ndodhet në katin e 4 të objektit dhe pamje nga jug-përendimi.

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkët,një  dhome gjumi,1 ballkone dhe tualet.

Banesa është e gatëshme për banim në dhjetor të 2023

Qmimi sipas marrëveshjesme pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 K 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]