Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 75.2 M 2

Description

Shitet banesa 2+1 në rrugën Isë Kastrati përballë  Shkollës Milenjumi i Tretë në Prishtinë me sipërfaqe totale 75,20 M²
Banesa ndodhet në katin e 4 të objektit dhe pamje nga lindje-jug.
Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkët,2 dhoma gjumi,dy banjo dhe ballkon.
Banesa është e gatëshme për banim në gjysmën në fundë të 2023.
Qmimi sipas marrëveshjesme pronarin e banesës.
Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 K 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]