Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 66.20 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Shitet banesa në Mati 1,në Prishtinë!

Banesa ndodhet në katin e 8-të të banimit në një objekt në ndërtim e sipër,ku pritet të përfundojë në dhjetor  të 2023.

Banesa ka një sipërfaqe totale 66.20 m².

Orgonizimi i banesës:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën dhe dalje në ballkon, dhoma e gjumi dhe tualeti,e tëra me orjentim nga lindja.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni tê na kontaktoni, për një vizitë në zyret tona:

INFORMATAT:

Tel:+383/49 507 502

+383/46 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpiana D6 H3 K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]