Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.11 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmêri ofronë banesën e gatëshme në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe ka hapisirë prej 85.11 m², të një objekti tashmë i përfunduar tërësishtë.

Banesa orgonizohet në një dhomë ndenje së bashku me kuzhinë me dalje në ballkon të orjentuar nga jug-pêrëndimi,dy dhoma gjumi ,dhe dy tualete.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës.

Mos hezitoni të kontaktoni ,ose për një vizitë në pronë.

INFORMATAT:

TEL:+383/49 507 502

+383/46 507 502

WEB:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpiana D 6 H 3 Kati 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]