Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet banesa 2+1,në Prishtinë,rruga Gazmend Zajmi,përballë Kolegjit ILIRIJA.
Njësin që sot e prezentojmë ofronë një hapsire të harmonizuar me një pamje inspiruse dinamike.
Objekti është në fazën e ndertimit,dhe pritet te perfundojë në gjysmën e dytë të 2022
Banesa ofron 85 m²,kati i 7-të dhe me orjentim nga veri-lindje

Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditore+kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy  banjo dhe
Balkoni
Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.
Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon,,ose na vizitoni në ambijentet tona të punës.

+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
info@zekagroup.info
Ulpiajana D 6 H 3 Kat 1
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]