Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 1106 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Banesa 3+1 në shitje në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Banesa pozicjonohet në një ndër zonat më të kërkuar të kryeqytetit dhe ndodhet në katin 7-të të objektit i cili pritet të përfundojë në fundë të 2023.

Ka sipërfaqe 110.6 m² me orjentim nga jug-përëndimi.

Banesa orgonizohet:

Qëndimi ditor së bashku me kuzhinë,3 dhoma gjumi,2 banjo ,1 depo dhe ballkoni.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës,prandaj mos hezitoni të na kontaktoni ose një vizitë në zyret tona.

Tel:+383/49 507 502

+383/46 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3-K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]