Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.62 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Banesën 2+1+2,në fazën e ndërtimit e cila pritet të përfundojë në fund të 2023,banesa gjendet në lagjen Mati 1 në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë.

Banesa gjindet në katin e 6 të objektit,dhe me 88.62 m²,me orjentim nga Lindje .

Banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjës &kuzhina me trapezeri,2 dhoma gjumi,2 banjo,depo dhe ballkoni.

Zona mjaftë përshtatëshme,për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më  komode.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

Për më shumë informacjone,ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]