Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 75.20 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesa 2+1+2 në rrugën Ise Kastrati,përballë shkollës Milenjumi i Tretë në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 3 të një objekti,me sipërfaqe prej 75,20 m²,në ndërtim e sipër që pritet të përfundojë në fundë të 2023.

Banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjës+ kuzhina,dy dhoma dhe dy tualete,si dhe ballkoni.

Orientimi i apartamentit është jug-përëndim.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronar të banesës.

Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni :

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45
Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]