Banesa në Prishtinë

850€
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 63.65 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Tek kryqzimi i rrugëve ,afër Muharrem Fejza dhe Enver Maloku shitet banesa 1+1 e gatëshme,kati 3 pamje nga Jug-Përëndimi.

Me sipërfaqe prej 63,65 m²,banesa orgonizohet në:Në hyrje me korridor,sallon ndenje me kuzhinë,një dhomë gjumi,ballkoni dhe tualeti.

Objekti është i sapo përfunduar në mënyrë cilësore dhe i pa Bandar më parë.

Qmimin dhe kushtet e banesës ,bëhen me pronarin e banesës.

Për më tepër informacjone ose për një vizitë në këtë pronë,mos hezitoni na kontaktoni.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Mark Dizdari

Ulpian D 6 H 45

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]