Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 98.7 M 2
  • Year Built: 2022
  • :

Description

Shitet banesa 2+1 në Tophane në Prishtinë ,dhe fare pranë qendrës të qytetit,zonë e preferuar për banim.

Banesa ndodhet në katin e 2 të një ndërtese shumë katëshe,e cila pritet të përfundojë këtë vitë.

Banesa orgonizohet në:Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,2 dhoma gjumi,dy banjo me wc,depo dhe ballkonë.

Orjentimi  i banesës është jug-përëndim,gjë e cila e bënë banesën të kettle drink natyrale.

Qmimi dhe marrëveshja bëhet me pronar të banesës.

Për një vizitë në këtë pronë,apo në ambijentet tona të punës.

TEL:+383/049 507 502

+383/046 507 502

WEB:www.zekagroup.info

EMAIL:info.zekagroup.info

Prishtinë:Ulpianë D-6 H 45

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]