Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 64.31 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa 1+1 në Prishtinë ,afër rreth rrotullimit që bashkon rrugën Muharrem Fejza dhe rrugen C.

Banesa është pjesë e një ndërtimi i cili është në fazën e fimalizimit,dhe pritet të përfundojë në shtator   të  2022.

Banesa orgonizohet :

Qêndrimi ditor,një dhomë gjumi,një tualet si dhe një ballkonë.

Zona në të cilën ndodhet banesa është ndër pjesët më të qeta të qytetit.

Për më shumë detaje,apo edhe për të tjerat oferta nga ne:

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Në Prishtinë:Ulpiana -D 6 H 45

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]