Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 91.61 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Banesa në lagjen Mati 1 në në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë.

Banesa ka 91,61 metra² dhe gjindet në katin e 1 të objektit.

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhin,2 dhomë gjumi ,ballkonë dhe 2 banjo dhe depo

Banesa ka orjentim nga përëndim-veri,dhe është pronë e nënkontraktorit.

Përfundonë në dhjetor te 2022.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni ne zyret tona.

 

Tel:+38349507502

+38346507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

 

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtine 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info