Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 65.98 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 1+1 për shitje, në lagjen Prishtina e Re rruga Behar Begolli në Prishtinë.

Banesa ka 65,98 m² dhe gjindet në katin e 6,orjentimin nga jugu.

Qëndrimi ditor me kuzhinë.
Një dhomë gjumi
Një banjo dhe ballkoni
Objekti ku është banesa është e gatëshme për banim në gjysmën e dytë të 2022,dhe për aktin noterijal.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:
+(383)049507502

+(383)046507502

Më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Mati 1- Rruga Muharrem Fejza

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]