Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
3

Hapsira

  • Hapsira: 122.6 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Përjetoni kënaqësinë dhe komoditetin që ofrohet në lagjën Arbëri,ofrohet banesa në Prishtinë me sipërfaqe 122.6 m²,kati 3 me orjentim jug pamjen nga objekti KK Prishtinës dhe pjesa tjetër pamjen nga përëndimi ambasada e SHBA.

Njësitë e brendëshme:

Qëndrimi ditorë me kuzhinë

Tri dhoma gjumi

Dy tualete dhe dy ballkonë.
Banesa ka edhe dy garazha që i përkasin banesës.

Banesa është gatëshme për ndërtim.

Qmimi dhe kushtet marrëveshjesës ,bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone,apo vizitê në këtë pronë ,apo të tjerat na kontaktoni.

+383/49 507 502

+383/46 507 502

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Munarrem Fejza

Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]