Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86 M 2
  • Year Built: 2022

Description

ZEKA PATUNDSHMËRI

Shitet banesa 2+1 m² në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë.

 

Me sipërfaqe totale 86 m²,kati 4 pamje fantastike ne lindje.

 

ORGONIZIMI :Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,dy tualetë dhe një ballkonë.

Banesa është në fazën e ndërtimit dhe pritet të jetë funksojnale në fundë të vitit 2022.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacione ,apo vizitë në këtë pronë ,apo edhe në të tjerat na kontaktoni.

+383/49 507 502

+383/46 507 502

 

www.zekagroup.info

 

info.@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]