Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 66.1 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Ofrohet banesë në shitje tek Xhamija e Llapit në Prishtinë.

Distanca:150 metra pazari kryesor,dhe jo më shumë se 5 min. nga sheshi Ibrahim Rugova.

Ka qasje në të gjitha rrugët kryesore të qytetit të Prishtinës.

Kati 3 me 66.1 M²,pamje nga Lindja.

Orgonizimi banesës:Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,një dhomë gjumi,një banjo dhe ballkoni.

Banesa është e gatëshme për banim,qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronar të banesës.

INFORMACIJONET:

+383/49 507 502

+383/46 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]