Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 101.9 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 3+1 për shitje, në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë.

Banesa ka 1011,9 m² dhe gjindet në katin e 5,orjentimin nga përëndimi.

  • Qëndrimi ditor me kuzhinë.
  • Tri dhoma gjumi
  • Dy banjo dhe ballkoni

Objekti ku është banesa është e gatëshme për banim në gjysmën e dytë të 2021,dhe për aktin noterijal.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:
+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Mati 1- Rruga Muharrem Fejza

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]