Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 90.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

 

Ofrohet banesa 2+1,në Prishtinë pëballë Gazmend Zajmi tek Xhambazët.

Objekti është në fazën e ndertimit,dhe pritet te perfundojë në gjysmën e parë të 2022
Banesa ofron 90.5 metra²,kati i 2 dhe me orjentim nga lindja.

Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditore+kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Balkoni
Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.
Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:

+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:
info@zekagroup.info

Zyret tona :

Mati 1-Muharrem Fejza rruga nr.105

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]