Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 113.9 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Group-Patundshmëri

Banesa e gatëshme për banim,në rrugën Ukshin Kovaqica në Prishtinë në lagjen Mati 1.

Banesa ka 113,9 dhe  gjindet në katin e 4 të objektit me orjentimi  Përëmdim – Veri.

Orgonizohet në:Ambijent ndenje së bashku me ambijent gatimi me dritare ,tri dhoma gjumi,dy banjo,ballkone.

Banesa ka dokumentacjonë të rregulltë ,qmimi bëhet me pronarë të banesës.

Për me shumë informacjone na kontaktoni në:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Zyret tona në Prishtinë

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000-Prishtinë

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]