Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 84 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Zeka Group-Patundshmëri

Ofrohet banesa e gatëshme dhe e gatëshme për banim,në rrugën Enver Maloku(C).

Banesa gjindet në katin e 5 të objektit me orjentim nga Veri-Lindje.

Orgonizohet në:Ambijent ndenje së bashku me ambijent gatimi me dritare dhe me depo,dy dhoma gjumi,dy banjo,ballkone.

Banesa ka dokumentacjonë të rregulltë ,qmimi bëhet me pronarë të banesës.

Për me shumë informacjone na kontaktoni në:

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Zyret tona në Prishtinë

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]