Banesa ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 90.2 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

 

Ofrohet për shitje banesa në fazën e ndërtimit,në Prishtinë në rrugën Muharrem Fejza dhe dalje të afërtë në rreth rrotullimin e rrugës Enver Maloku(C).

Banesa gjindet në katin e 3 dhe me 90.2 metra²,banesa ka orjentimin kah përëndimi.

Objekti pritet të përfundojë në fundë të 2021.

Qmimi i banesës bëhet në marrëveshje me pronarin e banesës

Banesa përbëhet nga:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë

Dy dhoma gjumi

Dy Banjo&Balkone

 

Për më shumë na telefononi ose na vizitoni në zyret tona:

+383/049 507 502

+383/046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

 

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info