Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 82.04 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në Fushë Kosovë ,në rrugën Mumin Gashi.

Me sipërfaqe totale 82,4 m²,banesa gjindet në katin e 6,orjentimi veri-lindje.

ORGONIZIMI :Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinë,dy dhomë gjumi ,dy tualetë dhe një ballkonë.

Banesa është e gatëshme në dhjetor te 2021,qmimi i banesës sipas marrëveshjes me pronarin.

INFORMATAT:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Zyret tona:

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]