Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Group-Patundshmëri

Banesa në Prishtinë ndodhet pranë rrugës Isë Kastrati afër SH.F.L. Milenjumi I Tretë në lagjen Mati 2.

 

Sipërfaqja Totale 85 M²,si dhe gjindet në katin e 5 të objektit,me orjentim nga lindja.

Orgonizohet në:Ambijent ndenje së bashku me ambijent gatimi me dritare,dy dhoma gjumi,dy banjo,ballkone.

 

Banesa është në ndërtim e sipër,dhe përfundon në dhjetor të 2022

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

INFORMATAT:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth neshë

www.zekagroup.info

Zyret tona në Prishtinë:

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]