Banesa ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 64.4 M 2
  • Year Built: 2021

Description

ZEKA PATUNDSHMËRI

Shitet banesa 1+1 afër rreth rrotullimit të rrugës Muharrem Fejza dhe Enver Maloku (C).

Me sipërfaqe totale 64,40 m²,kati 3 me orjentim Jug-Përëndim .

ORGONIZIMI :Salloni i ndenjës së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi ,njê tualetë,një ballkonë.

Banesa përfundonë në dhjetore të këtijë viti,qmimi  bëhet me pronare të banesës.

INFORMATAT:

+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë:

info.@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]