Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 90 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2020

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofronë:

Banesë me qira për banim ose për ambijentë pune,banesa gjindet në Prishtinë afër objektit të Ministries së Arsimit,Ambasadës së Zvicres,Biblotekës Kombëtare .

Banesa gjindet në katin e 1 të objektit dhe ka 95 m²,me orjentim Jug-Përëndim.

Përbëhet nga:

  • Qëndrimi ditorë&Kuzhina
  • Dy dhoma gjumi
  • Dy banjo&Wc
  • Ballkoni
  • Garazha
  • Depoja

Qmimi i banesës është 1100 eu së bashku me garazhë dhe depo.

INFORMATAT:+(383)049 507 502

+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]