Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
3

Hapsira

  • Hapsira: 129.20 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 3+1 për shitje, në lagjen Prishtina e Re rruga Behar Begolli në Prishtinë.
Banesa ka një orgonizim,në një dhomë ndeje,së bashku me kuzhinë,3 dhomë gjumi,2 banjo ,depo dhe 1 ballkon.

Banesa ka 129,20 metra,kati i 5 dhe pamje nga Lindje-Veri-Jug
Objekti ku është banesa është e gatëshme për banim në gjysmën e dytë të 2022,dhe për aktin noterijal.

Qmimi i banesës bëhet në marrëveshje me pronarin e banesës,

INFORMATAT:
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Për më shumë rreth nesh:
www.zekagroup.info

Mati 1- Rruga Muharrem Fejza

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info