Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Garages
2

The space

  • Land Size: 90 M 2

Description

Zeka Group-Patunshmëri ofronë banesën 2+1 për shitje, në lagjen Prishtina e Re rruga Behar Begolli në Prishtinë.

Banesa ka 90 m² dhe gjindet në katin e 6,orjentimin nga përëndimi.

  • Qëndrimi ditor me kuzhinë.
  • Dy dhoma gjumi
  • Dy banjo dhe ballkoni

Objekti ku është banesa është e gatëshme për banim në gjysmën e dytë të 2022,dhe për aktin noterijal.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronar të banesës.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni,ose në ambijentet e tona të punës:
+(383)049507502

+(383)046507502

Më shumë rreth nesh:

www.zekagroup.info

Mati 1- Rruga Muharrem Fejza

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]