Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86.29 M 2
  • Year Built: 2021

Description

 

 

Ofronë banesën në Dragodan,në rrugën Ahmet Krasniqi.

Vendndodhja e banesës është në nga poziicjonet më të kërkuar në qytete.

Ka qasje në të gjitha rrugët kryesore të qytetit të Prishtinës.

Kati 3 me 86,29 M²,pamje nga jugu.

Orgonizimi banesës:

  • Qëndrimi ditorë,me kuzhinë
  • Dy dhoma gjumi
  • Dy banjo
  • Ballkoni
  • Garazha

 

Qmimi i banesës bëhet sipas marrëveshjes me pronarin e banesës ,dhe pritet të përfundojënë këtë fund vite 2021.

 

Informacjonet:

Tel:+(383)049507502

+(383)046507502

Web:www.zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]