Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 90.6 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesë 2+1,përballë Kolegjit Ilirija,në lagjen e Xhambazëve.

Madhësija e banesës është 90.6 M² dhe gjindet në katin e dytë,banesa përbëhet ,nga salloni ndenjës bashkë me kuzhinë,dy dhoma gjumi, dy banjo me wc dhe ballkoni.

Banesa është në fazën e ndërtimit,dhe pritet të përfundojë në gjysmën e parë të 2022.

Për më shumë:

+383-049 507 502

+383-046 507 502

www.zekagroup.info
Ju mirë presim në thirrjet dhe mesazhet tuaja.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]