Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 89.40 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 2+1 në Breg të diellit në Prishtinë.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 3 ,me sipërfaqe totale prej 89,,40 m².

Banesa dispononë:

  • Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë
  • Dy dhoma gjumi
  • Dy banjo dhe ballkoni

Orjentimi i banesës nga jugu.

Detaje tjera :

Objekti lëshohet në përdorim në muajin Shtator të 2021,punime cilesore etj.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin .

Për më shumë informacione apo një vizite në këte prone na telefononi, shkruani apo edhe na vizitoni në zyret tona të punes.

Tel:

+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:

www.zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]