Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 81.6 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patunshmëri:

Ofrohet banesa 2+1,në Prishtinë,rruga Gazmend Zajmi tek Xhambazët.
Njesin që sot e prezentojmë ofronë një hapsire të harmonizuar me një pamje inspiruse dinamike.
Objekti është në fazën e ndertimit,dhe pritet te perfundojë këtë vite .
Banesa ofron 81,6 metra²,kati i 9 dhe me pamje nga jugu.
Banesa i përket nën kontraktorit të punëve
Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditore+kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Balkoni

Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona
+(383)045 319  313

+(383)049 507  502
+(383)043 41 41 41
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]