Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
3

Hapsira

  • Hapsira: 102.5 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofronë:

Banesën 3+1 e gatëshme për banim në rrugën Ukshin Kovaqica në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Objekti ku ndodhet banesa është afër Shkollës Pavarësija.

 

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga Lindja.

Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën,tri dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkoni.

Ndodhet ne katin e 5 dhe ka 102,57 m²,dhe është e gatëshme për banim.

 

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal

dhe është pronë e nënkontraktorit.

 

Për një vizitë në pronë na kontaktoni.

+383/45 319 313

+383/49 507 502

+383/43 41 41 41

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

 

Ose në zyret tona në Prishtinë

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info