Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.0 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofronë:
Banesa në Prishtinë ndodhet pranë rrugës Enver Maloku dhe asaj Muharrem Fejza në lagjen Mati 1

Sipërfaqja Totale 88 metra²

Ndodhet në katin e 8 të banimit

Orgonizohet në:Ambijent ndenje së bashku me ambijent gatimi me dritare,dy dhoma gjumi,dy banjo,ballkone.
Orjentimi Jug
Banesa është në ndërtim e sipër,dhe përfundon në dhjetor të 2022
Banesa është pronë e nënkontraktorit.

Për me shumë informacjone na kontaktoni në:
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
+(383)045319313
+(383)043414141
Zyret tona në Prishtinë
Mati 1-Rruga Muharrem Fejza
10000-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]