Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 81.5 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri ofrone:

Banesa ndodhet në Prishtinë,në lagjen Prishtina e Re.
Banesa është e pozicjonuar në katin e 6 pamje nga jugu,me sipërfaqe 81,5 m².
Banesa disponone:
Qëndrimi ditore se bashku me kuzhine ,dy dhoma gjumi,2 banjo ,1 dhe 1 ballkon .
Banesa është e gatëshme për banim dhe është prone e një firme që ka kontraktuar punë në objekte.

KUSHTET E PAGESES:Pagesa mund te kryhet deri ne 12 muaj.

Për më shumë informacjone:
Tel:+383/045319313
+383/049507502
+383/045414141

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:Mati 1 Rruga Muharrem Fejza-Prishtine

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]