Banesa në Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.5 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën në rrugën Behar Begolli  në Prishtinë

Shitet banesa në fazën përfundimtare 2+1 me 91,5 m²dhe kati 7

Objekti ne te cilen gjindet banesa ndodhet buze rruge dhe jo large Hotel International dhe Albi Mall.

Per nje vizite ne prone ose me shume informacjone na kontaktoni.

Banesa është pronë e nënkontraktorit.

INFORMATAT:

+383/045319313

+383/049507502

+383/043414141

www.zekagroup.info

info@zekagroup.info

 

Zyret tona:

Rruga Muharrem Fejza

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]