Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 77 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Kjo banesë ndodhet rreth 100 metra nga Rruga B.

Madhësija e banesës është 77 M² dhe gjindet në katin e dytë,banesa përbëhet ,nga salloni ndenjës bashkë me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo me wc dhe ballkoni.

Banesa është në fazën e ndërtimit,dhe pritet të përfundojë në gjysmën e parë të 2022.

Për më shumë:

  • +38345319313
  • +38349507502
  • +38343414141
  • www.zekagroup.info
  • info@zekagroup.info

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]