Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 81.5 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patunshmëri ofrone:

Banesa ndodhet në Prishtinë,në lagjen Prishtina e Re.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 5 pamje nga jugu,me sipërfaqe 81,5 m².

Banesa disponone:

Qëndrimi ditore se bashku me kuzhine ,dy dhoma gjumi,2 banjo ,1 dhe 1 ballkon .

Banesa është e gatëshme për banim dhe është prone e një firme që ka kontraktuar punë në objekte.

KUSHTET E PAGESES:Pagesa mund te kryhet deri ne 12 muaj.

Për më shumë informacjone:

Tel:+383/045319313

+383/045414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:Mati 1 Rruga Muharrem Fejza-Prishtine

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]