Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 89.69 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Ofertë nga Zeka Patundshmëri

Shitet banesa 2+1 në  lagjen Arbëri në Prishtinë me sipërfaqe totale 89,69 M².

Banesa ndodhet në katin e 2 të objektit dhe pamje nga Lindja.

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine,dy dhoma gjumi,një ballkonë dhe 2 tualet.

Banesa përfundonë në muajtë e parë të 2022,dhe e gatëshme për aktin noterijal.

Na kontaktoni duke na thirrur ose na dergoni SMS,për të mësuar rreth banesës.

+383/045319313&+383/043414141&+383/049507502

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Ose në zyret tona:

Mati 1 Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info