Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 114.95 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa 3+1 në lagjen Kalbri në Prishtinë me sipërfaqe totale 144,95 M².

 

Banesa ndodhet në katin e 7 të objektit dhe pamje nga Veri -Lindje.

 

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine dhe depo në kuadër të kuzhinës të përbashkëta, tri dhoma gjumi,dy ballkona dhe tualet.

 

Banesa është e gatëshme dhe e gatëshme për aktin noterijal.

 

Na kontaktoni duke na thirrur ose na dergoni SMS,për të mësuar rreth banesës.

 

+383/045319313-+383/043414141

 

info@zekagroup.info

 

www.zekagroup.info

 

Ose në zyret tona:

 

Mati 1 Rruga Muharrem Fejza

 

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]