Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 116.4 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesen në rrugën Nekibe Kelmendi në Prishtinë ,pêrballë Pallatit të Drejtësisë

Banesa është e pozicjonuar në katin e 5 ,me sipërfaqe totale pprej114,4 m².

Banesa dispononë:

Qëndrimi ditor,me kuzhinë, 3 dhoma gjumi,2 banjo dhe ballkoni.

Banesa ka pamje:

Lindje-Jug.

Detaje tjera :

Objekti lëshohet në përdorim në muajin Shtator të 2021,punime cilesore etj.

Banesa i perket nënkontratkorit të puneve në objekt.

Për më shumë informacione apo një vizite në këte prone na tel.shkruani apo edhe na vizitoni në zyret tona të punes.

Tel:+383/045319313 +383/043414141

www.zekagroup.info info@zekagroup.info

Mati 1 Rruga Muharrem Fejza

Prishtine 10000

Kosove

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]