Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 82.64 M 2
  • Viti i ndërtimit: 1978

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në rrugën Fehmi Agani,në Prishtinë me sipërfaqe totale 82,64 M².

Banesa ndodhet në katin e 3 të objektit dhe pamje nga Veri -Jug

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkët,dy dhoma gjumi,dy ballkona dhe tualet.

Banesa është e ndërtuar pak vite dhe e mobiljuar.E gatëshme për aktin noterijal.

Na kontaktoni duke na thirrur ose na dergoni SMS,për të mësuar rreth banesës.

+383/045319313-+383/043414141

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Ose në zyret tona:

Mati 1 Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]