Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 69.53 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri 

Ofrohet banesa për shitje në Prishtinë në rrugën Behar Begolli,me sipërfaqe totale 69,53 m² ,kati 7 me pamje nga pêrêndimi.

Banesa është në fazën e ndërtimit.

Orgonizimi banesës:Qëndrimi ditor,së bashku me këndin e gatimit,një dhomë gjumi,një banjo dhe ballkoni.

Banesa është pronë e nënkontraktorit ,dhe pritet të përfundojë këtë vit.

INFORMACIJONET:

Tel:+383/045319313 & +383/043414141

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

10000 Prishtinë

 

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]